

| Parameter | Value |
|---|---|
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Tolerance | 0.1 % |
| Height - Seated (Max) | 0.35 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 100 kΩ |
| Power Rating | 100 mW |
| Composition(Kit Type) | Thin Film |
| Temperature Coefficient | 25 ppm/°C |
| Height | 350 µm |
| Packaging | Reel |
| Voltage Rating | 50 V |
| RoHS | Non-Compliant |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Schedule B | 8533210045 |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
Stock: 705
Distributors
pcbx
Unit Price$0.11883
Ext.Price$0.11883
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11883 | $0.11883 |
| 10 | $0.08977 | $0.89770 |
| 50 | $0.08412 | $4.20600 |
| 100 | $0.07883 | $7.88300 |
| 500 | $0.07575 | $37.87500 |
| 1000 | $0.07070 | $70.70000 |
| 3000 | $0.06273 | $188.19000 |
| 5000 | $0.05566 | $278.30000 |
| 10000 | $0.05505 | $550.50000 |
